Aslında bazen NOTLAR şeklinde yazmak istiyorum!
Gözüme batan kısa kısa ama çok önemli şeyleri! Ama yapamıyorum! Elim gitmiyor! Bir parantezi açıp içini tamamen doldurmak istiyorum! Doğru mu bilemiyorum! Bugün üç NOTyazmaya çalışacağım!
Bakalım beğenecek misiniz?
Barcelona'dan Düsseldorf'a giden Germanwings uçağı ALPLER'de düştü! Anında magazin dünyayı kapladı!
Karakutu açılmadan dünya medyası KOKPİTTE yaşananları sayfa sayfa yazıyordu! Hikaye hayal gücünü zorlayan cinstendi!
En çok konuşulan ve satın alınan "Kaptan pilot tuvalete çıktı! Ancak sorunlu olan ikinci kaptan 'kahrolası aç şu lanet kapıyı' demesine rağmen kaptana şifreli kapıyı açmadı! Ardından da uçak dağa çakıldı!
Yani psikopat biri kaptan olarak Lufthansa'nın alt kuruluşunda uçuyordu!
Ve 150 insanı ölüme götürüyordu!
İşlerinde eksik bırakmayan Almanlar, yazılan bu senaryoya inanmamızı istiyordu!
Herkes inanıyor ancak TAKVİM asla!
Çünkü ÜÇÜNCÜ HAVALİMANI'na karşı çıkanların başında ALMANLAR geliyordu!
Kötüleseler de THY'ye göz koyan ve ortak olmak için kapı aşındıran da kendileriydi!KÜRESEL OYUNDA yeni bir hamle görmek istemeyen ALMANYA (Lufthansa) Türk Hava Yolları ile ortak olmak için çok uğraştı! Ama bizimkiler kabul etmedi! Ayda 10 bin Euro (yaklaşık 30 bin lira) kazanan birinin dağa çakılması, kapıyı kaptana kapatması, psikolojik sorunlarının olması, kardeşi ya da kuzeninin IŞİD'e katılmış olması gibi onlarca senaryo yazıldı! Bir AKIL bizi "yardımcı kaptan normal değildi ve intihar etti"ye inandırmak istiyordu!
Tek suçlu yardımcı kaptandı! Şirketin hiçbir hatası ve günahı yoktu! Eğer mümkün olursa bir de MÜSLÜMAN TERÖRİSTE bağladılar mı konu kapanıp gidecekti! Öyle ya nasıl olsa her türlü oyuna geliyorduk düne kadar!
Onlar bu yalanları ortaya atarken BİRİLERİ de boş durmuyordu!
Gerçekten önemli hamleler yapıyordu!
Özellikle son günlerde THY uçaklarında garip garip notlar bulunmaya başladı! Kiminde C-4 yazıyor, kiminde ise doğrudan "uçak düşecek" ifadesi yer alıyordu!
Kabin ekipleri artık şaşırmıştı! İstanbul-Tokyo seferini yapan uçak, tuvaletteki ilginç birNOT yüzünden geri dönmek zorunda kaldı!
Riski kimse göze alamazdı! Yazılanlar gerçek olduğu an kimse bunun altından kalkamazdı! Uçak geri döndü!
İç hatlarda da buna benzer şeyler olurken dün yine ilginç bir gelişme oldu!
İstanbul- Sao Paulo seferini yapan dev THY uçağı BOMBA notu nedeniyle FAS'a acil iniş yapmak zorunda kaldı! Bir NOTLA iki kuş vuruluyordu! Hem uçaklar hemen geri dönüyor ya da ilk istasyona iniyor hem de KÜRESEL MARKA zarar görüyordu!
Bakın; son iki olay yani İSTANBULTOKYO-
SAO PAULO 
seferleri THY'nin uzak uçuşları ve önemli NOKTALARDI! Yani BÜYÜK olma iddiasındaki Türkiye'nin büyük hamlesiydi! Belli ki bu birilerini çok ürkütüyordu! Kendi uçakları dağa çakılınca Lufthansa'nın yerini THY'nin doldurmasından korkuyorlardı!
Kavga büyüktü!
THY'nin de bu boşluğu doldurmaması için HAVADA KALMAMASI gerekiyordu!
Bunun için NOTLARLA geliyorlardı! Ve uçaklar hemen iniveriyordu! NOTLARI bırakanlar ayrıca gerekirse sizi de "DÜŞÜRÜRÜZ!" diyordu!
Ama şimdilik sahte notlarla yetiniyorlardı! Aslında bize de dolaylı yoldan "Germanwings olayını artık yazmayın!" demek istiyorlardı!
Belki inanmayacaksınız ama DÜNYADA bu senaryoya inanmayan sadece bizdik!
Aklımızın almadığı bir şeye zorla inanacak değildik! Oyunu biliyor ve ülkemizin yanında yer alıyorduk! Ama bunları yazması gereken MERKEZ MEDYA ses çıkarmıyordu! Merkez olarak orasını belirledikleri için bunu anlıyorduk! Ama ben de NOT düşmek istedim! THY'nin büyümesinden rahatsız olanlar her kimse NOTLARI bırakıyor ve havada operasyon yapıyordu!
Marka zarar görüyor ve inciniyordu! Dünyanın TÜRKİYE ve TÜRKLER'den uzak durması isteniyordu!
Eeeee AFRİKA'da 40 noktaya uçarsan olacağı buydu!
Üstelik bir de Asya ve Ortadoğu'nun buluşma ve aktarma merkezi İSTANBUL olacak dediğinde saldırılar daha da anlamlı oluyordu! Ne dersiniz ? Haksız mıyım?
Dedim ya NOT şeklinde yazmak aslında heyecanlandırıcı! Kıyıda köşede kalacağınızı bildiğiniz haberleri açıyor ve büyütüyorsunuz! Kolay değil ama adrenalini yüksek bir iş!Alın size ikincisi...
Dünyada savaş olduğunu ve kimin kimle mücadele ettiğini biliyorsanız işiniz kolay! Bir; buna kafa yoran çok yok! İki; bilse de yazacak mecra yok!
Ben şanslıyım! Elimi tutan yok aksine TEŞVİK var!
Dün öğleden sonra Amerika'dan bir haber geldi!
Haber ilginçti!
Amerika'nın Ulusal Güvenlik Ajansı'na yani diğer adıyla NSA'ye silahlı saldırı düzenlenmişti! Maryland Fort Meade'deki merkeze yaklaşan iki saldırgan, eski bir araç içinden kurşun yağdırdı! İki polis yaralandı! Belki de öldü açıklanmadı!
Bilemiyorum!
Artık DEV GÜÇLER terör üzerinden mesaj veriyordu! Tetiği çekenler istihbarat elemanlarıydı ancak görüntü teröristti!
Bu saldırıda çok önemli bir detay işin arkasındaki mesajı ve kimliği açık ediyordu! GidelimCHARLIE HEBDO'ya! Paris'in göbeğinde CIA, Rothschildler'in sahibi olduğu dergiyi basıyor hem polis hem karikatürist toplam 12 kişiyi katlediyordu!
Neden?
Çünkü Fransız DIŞ İSTİHBARAT BİRİMİ Direction Generale de Securite Exterieur (DGSE),Ferguson'da siyahileri ayaklandırıp Amerikan polislerin kafasına sıkıyordu!
Sıkanlar Fransız ajanıydı!
Ama bizler kendi halinde haksızlığa uğrayan siyahi gençler olarak görüyorduk!
Afrika'daki PAYLAŞIM SAVAŞI görünmeyen büyük savaşı getirmişti! CIA'da, Paris'te intikamını almıştı! Paris'teki SALDIRI AK-47 Kaleşnikof silahlarıyla gerçekleştirilmişti!
Dün NSA'ye yapılan saldırıda zarar görenler hangi kurşunu yemişti?
Evet!
Bildiniz! AK-47 Kaleşnikof! Yani dünyada TESADÜF yoktu!
Herşey plan dahilinde işlerdi!
Cevap aynı silahla verilmişti!
Yeter ki görebilelim!
Haksız mıyım?
Dün başka ilginç haber Yeni Şafak'tan geldi!
Malum yapının başındaki ismin MASON olduğu söylendi!
Belgeleriyle! Nasıl olsa gerçeklerin ortaya çıkma gibi kötü bir özelliği var.
Yakında anlarız.
Ancak, beni takip edenler bilir hatırlar! HSBC bankasını yazdım!
Sahiplerini anlattım!
Logosundaki işaretin 33. DERECE MASONLARDA olduğunu ve oradaki KUM SAATİNİN de bir gazetenin logosunda olduğunu aktardım! Aradaki bağlantıyı not düştüm.
İnanın kimseye bir kastım yok!
Olamazda!
Sadece gözden kaçanları yazmaya çalışıyorum! Bu milletin aklıyla alay edenlere "Bizi hafife almayın!" demek istiyorum!
Bunları yazdığım için kimseden bir beklentim yok! Aksine düşman kazanıyorum!
Hem de bol bol...
Ama 16 DEVLET kurmuş bir milletin çocuğu olarak bunlar ağrıma gidiyor! Gazetenin yayınladığı belgeler doğru mu değil mi bilemem! Malum kişi mason mu, değil mi hiç fikrim yok.
Ama şunu biliyorum ki bu ülkede TAPINAKÇILAR var! ÜST DÜZEY TAPINAK ŞÖVALYESİvar!
Sol ya da Sağ! İsim veremem! Ama büyük oyun için büyük oyunculara gerek vardır! Ha bu arada malum yapının şirketlerine ve logolarına bakın!
Garip bir şekilde masonik göndermeler göreceksiniz.
Onlar görmediğimizi sanıyor! 
Haksız mıyım?

NOT: Bütün bunların ortaya saçılacağı bilindiği için mi HSBC'nin Türkiye'den çıkacağı yayıldı!
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.