Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Hüseyin Atakan
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Hüseyin Atakan

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İstihbarat Müdürü

Mehmet Ali Yener

Reklam Müdürü

Rafet Muktedir

ADRES
3 CYGNUS DR. RICHMOND HILL 
ONT. L4C 8P3 
TORONTO 
ON 
L4C8P3 
CAİLETİŞİM
cankirihabersitesi@gmail.com

Çankırı Haber Sitesi ,Türkiye devletinin üniter yapısını ve Türkiye halkının güvenliğini tehdit eden oluşumlara karşı kamuoyunu bilgilendirmek ve kamusal farkındalığa olumlu katkı sağlamak amacında olan kar amacı gütmeyen bir basın kuruluşudur.

Onlar sanıyorlar ki, biz sussak mesele kalmayacak..
Halbuki; Biz sussak tarih susmayacak..
Tarih sussa hakikat susmayacak..

Privacy Policy

© Copyrigth 2015 http://cankirihabersitesi.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları ’a aittir. cankirihabersitesi.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar cankirihabersitesi.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.cankirihabersitesi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. cankirihabersitesi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.