Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç Bombaladı

 1 Kasım seçimleri yaklaşırken seçim çalışmalarına hızla devam eden AK Parti, bugün Uzay Düğün Salonu'nda gençlerle bir araya geldi. AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Büyük Gençlik Buluşması'na yoğun katılım sağlandı.

Programı organize eden Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan, program başlarken yaptığı konuşmada 1 Kasım seçimlerinin önemine değinirken, "Zaman bendedir ve mekan bana emanettir şuurunda bir gençlik" için çalıştıklarını dile getirdi. Aynı zamanda AK Gençlik'in 7 Haziran seçimlerinde destan yazdığını belirten Erdoğan, Müslüman coğrafyanın kaderi olan 1 Kasım seçimlerinde de yeni bir destan yazacaklarını ifade etti.

Gençlik Kolları Başkanı Koray Erdoğan'ın ardından sahneye çıkan Belediye Başkanı İrfan Dinç, gençler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Salonda adeta sevgi seline kapılan Dinç, uzun süren tezahüratlar sonrası gençlere hitap etti. Konuşmasında 1 Kasım'ın önemine değinen Dinç, 1 Kasım seçimlerinin gençlerle olan ilişkisine değindi. İşte başkan Dinç'in konuşmasından önemli başlıklar:

 

-SİZLER SORUMLULUĞU ÇOK AĞIR OLAN GENÇLERSİNİZ

Yapılmak istenen oyun, bu gençliği mazisinden, geleneklerinden, milli ve manevi değerlerinden tamamen kopartarak, içi boş, şuursuz ve bilinçsiz bir gençlik oluşturmak. Ama bunların bu projelerine inat bu ülkede yaşayan gençler hep birlikte şunu haykırıyorlar: Siz bizim üzerimizde hangi projeyi yaparsanız yapın, biz sizlerin hesabını ters-düz edecek, bizimle ilgili tüm heveslerinizi kursağınızda bırakacak bir ruh ve şuurla geliyoruz, diyorlar. Sizlere teşekkür ediyorum.  

Gençler! Bizler çok büyük bir mirasın üzerinde oturuyoruz. Allah ecdadımızdan razı olsun. Bize böyle bir cennet vatan bırakmışlar. Kültürüyle, doğasıyla her şeyiyle bütün Siyonist ve Haçlı ittifakın gözünün üzerinde olduğu bir coğrafya bırakmışlar. O yüzden, sizler sorumluluğu çok ağır olan gençlersiniz. Bakın bu şer güçler, nasıl Türk-İslam coğrafyasını kan, zulüm ve göz yaşı coğrafyasına dönüştürmüşlerse, şimdide ülkemizde bunu yapmayı hesaplıyorlar. Ama ne yaparlarsa yapsınlar, hangi düşüncede olursa olsunlar, siz bu şuurdaki gençler oldukça onlar bu emellerine ulaşamayacaklar.

 

-SİZLER ÇALIŞKAN GENÇLİK OLARAK, ZAFERİN ARİFESİNDE OLANLARSINIZ

Sizler bizim gençliğimizi bilmezsiniz. Bizim gençlik dönemimizde bir sağ-sol çatışması çıkardılar. Bizler o çatışmaların içerisinde büyüdük. Üniversitelerin bir kısmı sağcıların elinde, bir kısmı solcuların  elindeydi. Sağcıların elindeki üniversitelere solcular, solcularınkine sağcılar giremiyorlardı. Silahlanmışlardı. Bugün bu cennet vatanı böyle parçalamak ve yutmak isteyen güçler hangisi ise, geçmişte yaşadığımız sağ-sol çatışmasının arkasındakilerde aynen onlardı. Sizler üniversitelisiyle, liselisiyle, çalışan gençler olarak; Allah'ın izniyle birlik ve beraberlik içerisinde bir kez daha bunlara ders vermenin arifesindesiniz. Sizler çalışkan gençlik olarak, zaferin arifesinde olanlarsınız.

 

-GENÇLİK MERKEZLER, ETÜT MERKEZLERİ AÇTIK. SİZLERE FEDA OLSUN!

Bakınız biz iktidara gelmeden önce, bu şehirde gençler sadece bir takım ideolojiler peşinde, o ideolojileri ortaya çıkaran insanların emellerine hizmet eden, onların ideolojik çıkarlarına su taşıyan bir haldeydiler. Çeteleşme hat safhadaydı. Kendi ideolojisinde olmayanlar için, kendi ocağına girmeyenler için her türlü şiddet uygulanıyordu. Allah'ın izniyle 2004'te biz geldik ve bu kirli durumu dur dedik. Herkes kendi düşüncesinde hürdür. İsteyen istediği gibi giyinebilir, istediği gibi düşünebilir ve yaşayabilir; yeter ki onun özgürce yaşayabileceği, hoşnut olacağı bir ortam olsun, oluşturulsun. Bizler gençlerimize bunu sağladık. Bu belediye bugün birilerinin elinde olsaydı, gençlik tek bir noktada baskıyla, tehditle ve terörle beraber olmak zorunda bırakılacaktı. Fakat bizler çalışmalarımızı tek tip  insan yetiştirmek için kullanmıyoruz. Gençlik merkezleri açtık. Etüt merkezleri açtık. Sadece  bayan öğrencilerimize hitap eden kız koordinasyon merkezleri açtık. Üstelik tam donanımlı. Fakat bizler bunları yinede yeterli bulmuyoruz. Daha fazlasını yapacağız. Sizlere feda olsun.  Sizlere helal olsun sevgili gençler.

 

-GENÇLER! BU YALANCILARA ALLAH AŞKINA FIRSAT VERMEYİN

Benim liderim Recep Tayyip Erdoğan, gençlik teşkilatından gelen bir lider. Ağabeyiniz İrfan Dinç'te üniversite yıllarında Çankırı'da ilk defa milli gençlik vakfını kurarak, oralardan buralara geldi. İnşallah sizlerde bu yolda devam ettiğiniz sürece, ülke yönetiminde çok iyi noktalarda olacaksınız. Zira bu ülkenin sizler gibi, kendini iyi yetiştirmiş, vatanı ve milletini seven, hizmet aşkıyla donanmış gençlere ihtiyacı var.

Sevgili gençler, bizim on yıldır gençlerle farklı ve özenle kurulan iletişimlerimiz, muhabbetlerimiz var. Sabah kahvaltılarıyla, akşam yemekleriyle, gezilerle ve daha nice farklı etkinliklerde gençlerle birlikte olduk. Gençleri sadece seçim zamanları düşünmedik. Bizler on bir yıldır bir araya geliyoruz gençlerimizle. Gençlere bir bardak çay dahi ikram edemeyenler, bugün gençliğin abisi kesildiler. Önceden sizler neredeydiniz? Gençler şimdi mi sizler için önemli oldu? Gençler! Bu yalancılara, sizin enerjinizi sömürmek isteyen bu fırsatçılara Allah aşkına fırsat vermeyin. Bunlar geçmişte bize de aynı şeyi yaptılar. Bizi de sömürdüler. Duygularımız, hissiyatımızı, düşüncelerimizi sömürdüler. Ama artık beceremiyorlar. Dar bir çerçevede, boş bir slogan gençliği ellerinde, gençlere hiç bir şey verdikleri yok. Niye? Çünkü boş insanlar gençlere ne verebilir ki?

 

-SON PKK'LI ÖLENE KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ

Tarihte hiç bir parti ülkesiyle bu kadar özleşmemiştir. AK Parti karşıtlığı ülke karşıtlığına eş değerdir. AK Parti bu yüzden bu kadar önemlidir.

Bugün biz AK parti olarak, Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve AK Parti iktidarı olarak PKK'nın belini kırdık mı? Kırdık. PKK ağlıyor şuan. Allah'ın izniyle yok olacaklar. Biz geçtiğimiz 3 yıl içerisinde barış-kardeşlik-çözüm süreci adı altında kendi silahlarımızı ürettik. Milli İHA'yı ürettik. Kendi Göktürk uydumuzu uzaya fırlattık. Sığınak delici, mağara delici silahlarımızı ürettik. Bunlarla birlikte PKK'nın üzerine bindik, Allah'ın izniyle kendi silahlarımızla onları yok edeceğiz.

Biz gelene kadar İHA'yı nerden alıyorduk? İsrail'den. PKK ile ilgili istihbarı bilgileri bize kim veriyordu? ABD. İşte bunlar bizlere dağı taşı bombalatıyordu, PKK'yı değil. Ama bizler bu süreçte ürettiğimiz silahlarla, güçlenen ordumuzla Allah'ın izniyle bu PKK'yı bitireceğiz. Son PKK'lı ölene kadar bu mücadele sürecek.

               

-"AK PARTİ'NİN OYLARI PKK İLE SAVAŞTIĞI İÇİN DÜŞTÜ" DEDİRTMEYECEĞİZ

Bakınız gençler! 1 Kasım bir Erzurum Kongresi'dir. Sivas Kongresi'dir. Sandıklar birer cephedir. AK Parti'ye atılan bir oy, PKK'lı kafirin beynine sıkılan bir kurşundur. 1 Kasım'ın anlamı budur. Eğer ki mücadelenin tamda bu noktasında, AK Partinin oyları artarsa, ülkemiz AK Parti iktidarına yeniden kavuşursa, ülkemiz terörle olan mücadelesinde tercihini yapmış olacak. Diyecek ki, "Ey AK Parti senin PKK il olan mücadeleni sonuna kadar destekliyoruz. 1 Kasım'da da sana oylarımızı verdik. Tek başına iktidar ol, bu işi artık bitir" diyecek. İşte 1 Kasım'ın önemi budur sevgili gençler. Selahattin Demirtaş'a 1 Kasım gecesi "AK Parti'nin oyları PKK ile savaştığı için düştü" dedirtmeyeceksiniz.

Partisi yada siyasi görüşü ne olursa olsun, bilinçli olan bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşına düşen, ben bu ülkenin hakiki evladıyım diyen her MHP'liye de, her Saadet Parti'liye de, her CHP'liye de 1 Kasım gecesi Demirtaş'a o lafı söyletmemek düşüyor.

 

-GENÇLER, HESAP-KİTAP SİZİN ÜZERİNİZDE

Bir Kasım'a kadar çok çalışacağız gençler. Çünkü hesap-kitap sizin üzerinizde, proje sizin üzerinizde. PKK'lı gençler yola, araziye, her tarafa çıkmışken, size burada oturmak yakışmaz. Sizde çıkacaksınız evlere, sokaklar ve sandıklara... Hakikati ve gerçekleri herkese anlatacaksınız. 1 Kasım'ın zaferine imzayı sizler atacaksınız.


Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ahmet 2 yıl önce

Senin işin öncelikle şehrin alt yapısı .yağmurlar yağdıkça millet pkk zulmüne uğramış gibi inliyor.pkk ile mücadeleyi askerler polisler gayet iyi yapıyoror senin gibi işini savsaklamıyor

Avatar
Yüksel TEKE 2 yıl önce

Bu Millet!Bölücülerle birlik olup Ne Habur rezaletini,ne Oslo ğörüşmelerini,ne bebek katili Bölücü başının yanında olanlarla Diyarbakır Buluşmanızı hele hele kol kola meğri meğri diye çektiğiniz halayları unutmadı.Tarihi Dolma Bahçesarayı Toplantısıda rezaletin diğer bir boyutu.

Avatar
Murat 2 yıl önce

Bu adam süper komik yaa

Avatar
Murat 2 yıl önce

Kendi attığın a kendi bile inanmıyor ama seçim arefesi ....

Avatar
Hüseyin 2 yıl önce

Ahmet kardeş iyi demiş pkk ile mücadele müteahhitten aldığın mersides le olmuyor

Avatar
erdoğan 2 yıl önce

size verilen her oy şuan pkk yı desteklemek demek pkk mı ağlıyor yoksa şehit yakınlarımı bari söylediğinize kendiniz inanın zartayı bırakın doğru olmayı deneyin seçim i,çin çıkar davası yapmayın vatan i̇çi̇.n konuşun

Avatar
erdoğan 2 yıl önce

size verilen her oy şuan pkk yı desteklemek demek pkk mı ağlıyor yoksa şehit yakınlarımı bari söylediğinize kendiniz inanın zartayı bırakın doğru olmayı deneyin seçim i,çin çıkar davası yapmayın vatan i̇çi̇.n konuşun